MİKRO BETON NASIL BİR YER DÖŞEMESİDİR? SAĞLIKLI VE UZUN ÖMÜRLÜ MÜDÜR?

 Kategori: Epoksi Zemin Kaplama

Bundan böyle adını sıkça duyacağımız ve bir çok zeminlerde karşımıza çıkacak olan Mikro Beton EKO sistemi tehdit etmeyen çevreci, uzun ömürlü, fiziki darbelere son derece dayanımlı, çatlama yapmayan, zeminlerde akıcılığı sağlayan ek yeri olmayan kesintisiz, kendine özgü grafik ve desenleri olan son derece kullanışlı zemin kaplamasıdır.

Mikrobeton, basınç değeri 40mPA olan bir yer kaplaması olduğu için ağır trafik yükünden, fiziki darbelerden etkilenmez. Dekoratif kaplamalar arasında rağbet gören mikro beton bir o kadar da trafik yoğunluğuna ve darbelere karşı mükemmel performans gösterir.

MİKRO BETON NASIL BİR YER DÖŞEMESİDİR? SAĞLIKLI VE UZUN ÖMÜRLÜ MÜDÜR?

 

Düşük rötre  özelliği sayesinde  çatlama olasılığı da bir hayli düşüktür. Mikrobeton yer kaplaması yapmak için daha önceden dizayn edilmiş, kaplama ve yer döşemelerini kaldırmaya gerek yoktur. Seramik, fayans, epoksi, akrilik, mozaik ve ahşap gibi parlak ve yapışması zor olan zeminlere yapışarak, çok güçlü aderans gösterir. Ortalama film tabaka kalınlığı  (yaklaşık 2-3 mm) ile başlar. İhtiyaç ve talep doğrultusunda kalınlık artar. Çimento esaslı bir kaplamadır. Hijyenik, lekesiz ve farkı bir görünüme sahip olduğu için mağazalar, showroom, ofisler, gıda üretim, sağlık, ilaç sanayi, AVM zeminleri, ticari alanların zeminlerinde, ıslak zeminler vs. için ideal ve mükemmel bir seçenektir. MİCRO BETON kaymaz bir kaplamadır. İç ve dış zeminler için harika bir seçimdir.

Müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda farklı renk pigmentleriyle renklendirebildiğimiz çimento esaslı bir kaplamadır.

Benzer Yazılar

Yorum Yazın

Aranacak kelime