ULTRAVİYOLE (GÜNEŞ) IŞIKLARINA DAYANIKLI EPOKSİ VEYA BENZER BOYA VAR MIDIR?

 Kategori: Epoksi Kaplama

Kimya teknolojisi geleceğe dair akıl almaz derecede ilerlemeye devam etmektedir. Günümüzde güneş ışınlarından solmayan her türlü doğa olaylarına karşı direnç gösterip, deformasyona uğramayan, sürtünme , ve aşınma dirençleri doğal taşlar ile boy ölçüşecek boyalar mevcut olup, firmamız Mavi Damla Epoksi siz değerli müşterilerimize bu boyaların satışını hizmetinize sunmuştur.

Ultraviyole yani güneş ışığına dayanıklı bu boyalar ayrıca çok ucuza mal edebileceğiniz ekonomik boyalardır. metre kare m2 sarfiyatları her kat için 0,150 gram olup, iki kat rulo ile yapılacak uygulama ile güneş ışıklarına dayanıklı solmayan renkli zeminler elde etmeniz mümkündür.

ULTRAVİYOLE (GÜNEŞ) IŞIKLARINA DAYANIKLI EPOKSİ VEYA BENZER BOYA VAR MIDIR?

UV dayanımlı boyalar fabrika, laboratuar, hastane, ana okulu atölye, imalathane, gıda tesisleri vs. gibi işletmelerin duvarlarına da uygulanmaktadır. Yıkanabilinir ve silinebilinir oldukları için duvarların kirlenmesi, kirli kalması söz konusu değildir.

Bu boyalar daha önce yapılan ve parlaklığını yitiren diğer yer kaplamalarının üzerine de kolaylıkla sürülebilmekte ve zemindeki eski kaplamalar bir çırpıda yenilenmektedir.

Ayrıca bahse konu olan UV dirençli bu boyalar ile eskimiş yerde veya döşemelerde farklı tasarımlar elde etmekte  mümkündür.

Benzer Yazılar

Yorum Yazın

Aranacak kelime

EN FAZLA RAĞBET GÖREN YER DÖŞEMELERİ HANGİLERİDİR ?