YER ZEMİN KAPLAMALARINDAKİ YANLIŞ TERCİHLER VE SEBEPLERİ

 Kategori: Soru Cevap

Siz müşterilerimizin en çok zorlandığı, çoğu zaman hata yaptığı konuların başında yer döşeme, zemin kaplama seçimindeki yanlış kararlardır. Bir çok kullanıcının yanlış karar almasındaki en büyük etken yapım ve kullanım maliyetleridir. Doğru yer kaplamalarının maliyetinin ayrılan bütçenin üzerinde olduğu için  tercihlerini zeminlerine uygun olmayan daha ucuz ürünleri seçerek yanlış karar vermelerine sebep olmaktadır. Alınan bu kararlar dönüşü olmayan, yüksek bütçelere mal olmaktadır.

Zemin kaplamalarının hepsinin farklı özellikleri vardır. Dolayısıyla her zemine uygun doğru ürünleri tercih etmek zaman, bütçe, sorun, estetik, uzun ömürlülük, temizlik, hijyenlik, dayanıklılık açısından son derece önemlidir.

MİMARİ TASARIMLAR MAVİ DAMLA’DA

Müşteriler işletmelerinize girdiklerinde ve mağaza içerisinde çevrelerine baktıkları ilk birkaç saniyede kalmak isteyip istemedikleri konusunda karar verirler. Bu nedenle mağazanızın düzeni ve tasarımı, başarılı olmanız açısından çok önemli bir faktördür.

YER ZEMİN KAPLAMALARINDAKİ YANLIŞ TERCİHLER VE SEBEPLERİ

YER ZEMİN KAPLAMALARINDAKİ YANLIŞ TERCİHLER VE SEBEPLERİ

Günümüzde eskisi gibi çok renkli, şaşalı, fazla bölmeli, konsept ve tasarımlar rağbet görmemektedir. Müşteri doğallığı arar hale gelmiş, dolayısıyla doğal veya natürel, klasik tasarımlarla donatılan ticari firma ve mağazaların daha çok rağbet görür hale gelmesini sağlamıştır. Tavan ve ışıklarınızdan başlayan doğru ve bütünleyici, akıcı dizayn müşterilerinizin estetik, şık, güven ve hayranlıkla yürüdüğü zeminlerde son bulmalı, müşteriler göz alıcı bir o kadar da rahatlatıcı işletmelerden çıkmamayı tercih edebilmelidir.

Mavi Damla İnşaat ve Zemin Kaplama Ltd. Şti. aynı zamanda mimari tasarımlar yapan bir kuruluştur. Mağaza, showroom, kreş, okul, ofis ve ticari işletmelerinizin konseptlerini ve görünümlerini beraber tasarlayalım. Tavan ve duvarlarınızla zeminleriniz arasında bütünleyici, tamamlayıcı göz alıcı tasarımları sizlere çok ucuz maliyetlerle sunalım.

Benzer Yazılar

Yorum Yazın

Aranacak kelime

EPOKSİ ZEMİN NE DEMEK ?POLYESTER VE EPOKSİ ARASINDAKİ FARK NEDİR ?