YASAL UYARI !!
Ticari web sitemiz olan www.epoksikaplamasi.com’daki metin yazılarımız Mavi Damla İnşaat ve Zemin Kaplama Ltd. Şti’ye ait özgün ticari bilgi ve şirket tanıtım yazılarıdır. Uygulama resimleri ve diğer görseller de şirketimizin yaptığı uygulamalardan çekilen kayıtlı fotoğraflardır.
Sitemizde bulunan yazılarımız ve görsellerimiz 18 yıllık çalışma, emek ve bilgi birikiminin sonucunda tarafımızca kaleme alınmıştır. Web sitemizdeki metinlerimiz ve görsellerimiz şirketimiz için çok değerli olduğundan Noter tarafından Mavi Damla İnşaat ve Zemin Kaplama Ltd. Şti’ye ait olduğuna dair tastiklettirilmiş ve onaylatılmıştır. Bu nedenle sitemizdeki metin yazılarının ve görsellerin kullanım hakkı sadece şirketimize ait olup, tüm hakları mahfuzdur.
www.epoksikaplamasi.com ticari bir web sitesi olduğundan dolayı metinlerimizin ve görsellerimizin kopyalanması, alıntı yapılması, veya ticari amaçlı kullanılması halinde şirketimiz Mavi Damla İnşaat ve Zemin Kaplama Ltd. Şti’nin Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu mevzuatına istinaden telif adı altında hak iddia etmeye ve tazminat davası açmaya hakkı olduğunu ve bir cümle İstanbul Mahkemelerinde yasal yollarla hakkını arayacağını belirtiriz.
Mavi Damla İnşaat ve Zemin Kaplama Ltd. Şti.
Senihi TUĞRUL
Yetkili

Aranacak kelime